I. Německé zemské gymnasium

    
   

Školní kluby a konzultace budova Mendlovo náměstí

Konzultace a kluby ve školním roce 2020/ 2021
       
Konzultace MN
       
Pondělí
       
Hlaváčková Anna NJ, OV od 15.00 205
Kelbl Jiří BI od 15.00 222
Kořínková Hana NJ, RJ od 7.10 125c
Krpcová Dagmar CJL, LA od 15.00 330
Masaříková Lucie MA, ZE od 15.00 220
Oslzlá Jana VV, HV od 15.00 134h
Pacalová Barbora FJ, TV od 15.00 234
Prudiková Soňa AJ od 15.00 326
Šebešová Veronika AJ od 15.00 327
Tobiášová Tereza CH od 7.10 131
Tribula Richard ZSV, EV, VV od 15.00 202
Vorálková Lenka CJL, LA od 15.00 232
       
Úterý
       
Boleslav Petr ZSV, DE od 7.10 134h
Hájek Petr MA od 7.10 335
Holasová Jana CJL od 7.10 328
Smith Dancingerová Hana AJ od 14.10 330
       
Středa
Hélová Veronika NJ od 7.10 134e
Dorotík Jan TV od 14.10 110
Svobodová Karolína CJL od 14.10 227b
Kökeny Michal AJ, SJ, ZE od 15.00 125b
Nováková Pavla AJ od 15.00 232
Patočková Veronika NJ, DE od 15.00 134h
       
Čtvrtek
       
Janeček Pavel CLJ, ZSV od 7.10 234
Leflerová Andrea DE, ZSV od 7.10 220
Mrůzková Pavlína NJ od 7.10 208
Bulat Sergej AJ, RJ od 15.00 215
Doležalová Erika NJ od 15.00 330
Junková Jana MA, IVT od 15.00 227
Kačalová Jana AJ, LA od 15.00 329
Krämerová Manoušková Kristýna AJ od 15.00 334
Soukopová Dita AJ od 15.00 326
       
Pátek
       
Svobodová Sylva NJ od 7.10 232
Sivák Róbert TV, OV od 14.10 110
Vlachová Zdeňka DE, OV od 14.10 234
Mikeš Dávid ZE, TV od 15.00 202
       
 
Kluby MN
       
Pondělí
       
Nováková Nina MA 6.55 - 7.55 218
Potěšilová Hana MA, CH 6.55 - 7.55 215
Robotka Josef MA, FY 6.55 - 7.55 130
Kozlová Kateřina ZSV 15.00 - 16.00 330
Mudrák Lubomír FY, CH 15.00 - 16.00 223
Sikora Pavel MA, FY 15.00 - 16.00 131
       
Úterý
       
Floriánová Miloslava BI 6.55 - 7.55 116
Formánková Ladislava ZE, NJ 6.55 - 7.55 226
Gryc Petr NJ 6.55 - 7.55 213
Nečasová Hana MA 6.55 - 7.55 232
Otáhal Jan ZE, OV 6.55 - 7.55 210
Pezlarová Miroslava MA 6.55 - 7.55 227b
Chalupa Jan AJ, DE 7.25 - 7.55 214
Zichová Kateřina MA, BI 15.00 - 16.00 215
       
Středa
       
Dydowicz Petr IVT 6.55 - 7.55 125c
Fraňková Kateřina CJL, OV 6.55 - 7.55 335
Kelblová Jitka ZE 6.55 - 7.55 227b
Neuwirth Bernard IVT 6.55 - 7.55 125b
Rudolecký Roman OV, TV, ZSV 6.55 - 7.55 231
Solarová Eva CJL, NJ 6.55 - 7.55 134h
Vodičková Kristýna ZE, DE 6.55 - 7.55 202
Malásková Marie CH, FY 15.00 - 16.00 225
Vávrová Blanka MA 15.00 - 16.00 218
Vlachová Zdeňka OV, DE 15.00 - 16.00 234
Zimek Tomáš AJ 14.10 - 15.10 227b
       
Čtvrtek
       
Poncová Lucie SJ 14.10 - 15.10 336
       
Pátek
       
Hakl Jaroslav CH, BI 6.55 - 7.55 223
Klobušický Filip NJ 6.55 - 7.55 227b
Chalupa Jan AJ, DE 7.25 - 7.55 214
Kučeráková Lucie AJ 15.00 - 16.00 326
Machalová Monika CJL, HV 15.00 - 16.00 214
       

 

 
I. NZG SPgŠ G JGM